Prikaz jedne poruke
Stara 5.10.2019, 17:23   #26
Gonzo
Član
 
Član od: 16.12.2018.
Poruke: 297
Zahvalnice: 92
Zahvaljeno 92 puta na 49 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Ljudi nema veze, znam da je bull to za launcher ali pustite to. Ako šugavi prljavi epic ima svoj, onda gubava bethesda ima svoj za fallout 76, onda neka ih i rockstar. Oni nam bar na svakih par godina izbace remek delo.

Mene recimo RDR2 podseca na Tarantinov Hateful 8. Ko je gledao videce slicnosti narocito na pocetku.

Kad krenete da igrate take your time. Zavirite u svaki cosak mape, polako, u svaku kucu, brvnaricu. Otvorite i procitajte svako pismo, pogledajte svaki pozorišni komad, popunite kompendijum flore i faune, provodite vreme sa vasim gang memberima, slusajte ih dok sede oko vatre i pricaju price, svadjaju se sa hiljade dijaloga. Lore je toliko bogat da cete se izgubiti. Ovo je snazna story driven avantura, ali price i side questovi na koje cete naletati su vrlo vrlo rpg sa vidljivim posledicama danima ili mesecima kasnije.

Posto sam ocigledno opaednut ovom igrom objasnicu onima koji ne znaju za ove rpg momente. Evo da ne spojlujem, smislicu neki side quest u glavi. Ovako, odlucite da udjete u neku kucu da opljackate. Ulazite na vrata i vidite muza i zenu. Kuca se gradi inace, nedovrsena je, muz i zena rade oko kuce. Ali na terasi kuce oni te docekaju prijatno. Pozdrave te. Ti onda odlucis da ih ubijes i opljackas svejedno. Par dana kasnije se vratis, eto ga grobno mesto pored kuce sa njihovim imenima, a iz kuce istrcavaju besni sinovi sa pistoljima i nozevima da osvete majku i oca. Ili, odlucis da muza i zenu pozdravis i mozda im pomognes oko drva koja im trebaju za kucu. Doneses im drva, pa se vratis kroz neko vreme i vidis kucu kako je izgradjena kompletno, sa majkom, ocem i sinovima srecnim kako sede ispred kuce. Vratimo se jos jednom na pocetak, ipak se odlucis da opljackas, ubijes zenu, muza poštediš, vratis se kroz neko vreme. Videces grob ženin pored kuce. Udjes u kucu, a muž sedi u dnevnoj sobi i pije i place za ženom.
Eto. Nema ove price, izmisljena je, ali ovakav uticaj cete imati na svet oko vas.
Gonzo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Gonzo na korisnoj poruci:
Isko (6.10.2019), Skenderevo (6.10.2019), zerb (6.10.2019)