Prikaz jedne poruke
Stara 14.7.2021, 7:59   #94
maxx
Član
 
Član od: 6.1.2006.
Poruke: 368
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 56 puta na 48 poruka
Određen forumom

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
Tek se sa RDNA situacija popravila. Posle 5750 i R9 270X, Radeon 5700XT je prva ATI/AMD grafika kojoj drajveri (izuzimajući prvo vreme po pojavljivanju) rade gotovo bezgrešno i prva njihova karta sa kojom SVE što sam probao radi kako treba što ranije nikako nije bio slučaj.
Jesi ti ziveo na mesecu zadnjih par godina?

Mozda si imao srece pa ti je 5700XT radila dobro,ali citajuci net zadnjih par godina,mislim da nikada u zivotu nisam video vise kukanja,hejtanja,besa i ocaja korisinika nego vezano za 5700XT grafike.....jednostavno ne postoji neka glupa nuspojava koja nije snalazila (mnoge,ocigledno ne sve ) korisnike ovih kartica,od plavih,crnih ekrana,preko nemogucnosti startovanja kompa,artifekta u igrama,ispadanju iz igara,resetovanja win-a,pa do pregrevanja,buke....eno prepun newegg i amazon takvih "divnih" rivjua..

E sad,istina je da se kasnije (posle ko zna koliko vremena) sa novim drajverima stanje popravilo,ali opet po meni je 5700XT otisla direktno u legendu

BTW,ja sa 6850 pa onda sa rx580 grafikom nisam imao nikakvih problema,radile su sasvim OK godinama...

A sto se tice grfika uopste,ljudi zar ne vidite da cene polako padaju?

Na svu srecu glupo kripto ludilo se polako gasi i cene odmah krenule dole....eno prvo u Kini pocinje da se pojavljuje sve vise i vise jeftinijih grafika koje su kopale,pa i u USA...

Ali ipak cene kod nas su i dalje nenormalne (iako primetno nize),pa kome treba bas sada grafika i dalje je u "opasnosti" da ga na KP ili u prodavnicama "osisaju kao ovcu" ali verujem da ce vec na jesen ili zimu stanje sa grafickim biti puno bolje i kod nas

Poslednja ispravka: DeCoy (14.7.2021 u 8:23) Razlog: postoji EDIT dugme
maxx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku maxx na korisnoj poruci:
Lex987 (15.7.2021)