tema: Elex II
Prikaz jedne poruke
Stara 27.10.2021, 13:37   #19
Shobe
Član
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 180
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 61 puta na 22 poruka
Određen forumom Re: Elex II

Citat:
Laskaris kaže: Pregled poruke
Animacije lica (pogotovo one zenske koja je kanda Caja) su kriminalno lose a ni ceo model lica nije mnogo bolji... ima ovde jos posla (nadam se).
edit: Ako je verovati videu igra je gotova i radi se na ispravljanju bagova....Pfff, mirise na fejl ako ovako ostane.
PB igre nikad nisu imale neku posebnu grafiku/animacije, pogotovo kod ljudskih likova. Atmosfera, istrazivanja, pa i prica je ono sto njihove igre cine privlacnim, barem meni. Ako je prvi deo bio uspesan (tako mi se cini) i (meni) zarazan, barem u odnosu na slabiji Risen serijal, ne sumnjam da ce dvojka pruziti slicno, a moguce i bolje iskustvo. Voleo bih da je borba vise kao u Gothicu 1/2/Risenu 1, ali sam se pomorio da od toga nema nista do daljnjeg, pa me i ne tangira vise mnogo.

Samo sam se nadao da ce se radnja dvojke desavati u svemiru, na teritorijii vanzemaljaca, da malo izadjemo izvan suma i gora (mada i volim kada se nastavak desava i na updejtovanoj teritoriji prethodnog dela), ali se nadam da ce to ostaviti za treci deo, kao finale
Shobe je offline   Odgovor sa citatom ove poruke