tema: Steam Deck
Prikaz jedne poruke
Stara 27.6.2022, 22:21   #43
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.549
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.487 puta na 3.998 poruka
Određen forumom Re: Steam Deck

Nisam odavno skrabuo nesto i bila mi je namjera da napisem koju kada zavrsim 10. jubilarnu igru ali nisam stigao pa evo pisem dok igram 12. xD Za pocetak ovo je spisak igar akoje sam presao na Deck-u u prrotekla 2 mjeseca:

1. THE WOLF AMONG US
2. AFTERPARTY
3. STANLEY PARABLE ULTRA DELUXE
4. BEYOND TWO SOULS
5. CRASH BANDICOOT 2
6. DISCO ELYSIUM
7. HEADLANDER
8. RECORE DEFINITIVE EDITION
9. VAMPYR
10. PHOENIX WRIGHT ACE ATTORNEY
11. DARQ

A trenutno igram The Pathless. Do sada zaista fenomenalno iskustvo i skoro da nikakvih problema nisam imao. Desi se poneka da nakon stand by-a dugmad za pojacavanje/smanjivanje zvuka nece da rade ali to je uglavnom to od problema. Vecina od tih igara koje sam presao je radila bez problema u 60FPS-a (ReCore 50Hz, Vampyr i sada The Pathless 40Hz) i izgledala odlicno na uredjaju. The Pathless je prva igra gdje sam morao malo da zakopam po fajlovima i rucno podesim frekvenciju GPU-a i TDP CPU-a kako bi izvukao maksimum performansi. Ergonomija i dalje odlicna, barem za mene, i sto je najbitnije zaista uzivam igrajuci igre na uredjaju. NA PC-ju nisam odigrao igru od kako mi je stigao Deck, to dovoljno govori o samom uredjaju (a i sada kako je ljeto pozeljno je kreirati sto manje toplote u kuci XD).
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dex3108 na korisnoj poruci:
Mocko (28.6.2022)