tema: Nba 2k22
Prikaz jedne poruke
Stara 5.11.2022, 17:13   #62
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k22

Pomalo.

Šta ću, volim košarku i da gledam i da je igram (na kompjuteru, suviše sam mator za onu napolju). NIje svaka utakmica takva, ali kad krene da urniše onda je neizdrživo.

A pošto su jezivo zagulili šut, probao sam da ukljkučim onaj "real player % " gde kompjuter izračunava procenat šuta. Pošto Jokića uvek udvajaju uvek mi ostane jedan igrač potpuno sam na trojci,a u ekipi imam Lonza Bola, Geri Trenta i OG Anunobija koji su odlični trojkaši. I uvek se izvlače da budu sami na tri. Posle tri utakmice " real player % " je izračunao da ni jedan od njih nema veći procenat šuta od 5 %. U najboljoj utakmici od 30 otvorenih trojki kompjuter je pogodio tri. Ni u jednoj utaskmici procenat trojki nije prešao 7%. A namerno sam igrao jednostavno - ubacim Jokiču pod koš, onda ga udvoje, on baci otvorenom igraču i... Hm, kad razmislim, možda kompjuter računa da ako neko na dva metra od šutera podigne ruku smatra kao dobru odbranu, ne bi me čudilo.

I da napomenem da igram na Hall of Fame težini, jer na Superstar mi je previše lako i nema izazova. Ali ni nerviranja, doduše..
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke