tema: Nba 2k22
Prikaz jedne poruke
Stara 18.11.2022, 15:18   #64
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k22

Kao što napisah, mazohista u meni voli da se nosi sa izazovima, sve dok....

2K sa pačevima obično uništi igru oko marta, kada svako izdanje postane neigrivo. Ali ove godine ga us...gasiše već u Novembru.

Pojavio se pač 1.5, ako se ne varam, i igra je sad baš postala užasavajuća, samo zbog DVE STVARI koje su izmenili.

Odigrao sam dve utakmice u kojoj su me jezivo ponizili Njujork i verovatno najgori tim u NBA 2k23 Hjuston. U obe utakmice (4x12 minuta) AI igrači su jedno 100 puta ušli pod moj koš. 40 se završilo laganim ubacivanjima, nebitno kakva je odbrana odigrana, 59 se završilo faulovima (10ak sa pogođenim šutevima) i možda jednom su omašili šut, a da je lopta završila kod mog igrača (svaki promašaj je ofanzivni skok sa ispravkom). BUKVALNO kad AI igrač uđe pod koš jedino je pitanje da li će lagano pogoditi bez obzira kakva je odbrana ili će biti faul sa bacanjima. Pre se dobije sedmica na lotou nego dobra odbrana nad AI igračem.

Što ne bi bilo loše da je isto i na drugoj strani isto, ali tu pada ONA DRUGA promena u odnosu na ono do sad. Kada dođete sa svojim igračem pod protivnički koš BUKVALNO jedini način da se isti pogodi je zakucavanje. Sve što nije zakucavanje sa završi sa komentatorovim "good/great defense" iako je, vrlo često, jedini odbrambeni igrač oko metar i po od lopte malo podigao ruku. Videti situaciju kad sa Jokićem izvedem roling ili pik, krenem na polaganje, odbrambeni igrač ne zna gde je, a moj Jokić na 10 cm od obruča baca loptu na vrh table koja se odbija 2 metra u teren.

Da ne pominjem ono što je najgore - svaki promašaj, kad AI tim krene u napad, najmanje tri moja igrača se bez ikakvog vidnog razloga guze BUKVALNO pod košem, gde nema nikoga, dok su AI igrači sami kao duhovi na liniji za tri i pune kao od šale.

Da se to desi jednom ili dva puta, ili pet puta za redom, pa da razumem, ne ide, nego tako ide kroz celu utakmicu. Apsolutni užas koji ni mazohista kao ja ne može da podnese,

Hvala 2K23 na mesec dana zabave.

Poslednja ispravka: NastyB (18.11.2022 u 20:39)
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke