Prikaz jedne poruke
Stara 18.11.2022, 20:57   #1825
Zli Zoe
Član
 
Član od: 29.7.2015.
Poruke: 340
Zahvalnice: 107
Zahvaljeno 133 puta na 73 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

I meni su draze sve sporedne stvari u igri. Nije to problem. Samo navodim da mi je iskustvo bilo neuporedivo bolje kad sam upoznavao odredjene situacije. Npr. dva dana sam jurio elka sa tri zvezdice, jednostavno nisam znao gde da ga pronadjem. Tamo gde me mapa vodila, kod reke ispod prvog kampa uvek mi se spamovao elk sa jednom ili dve zvezdice a ja zarvrdoglavio i tu ga cekao jer nisam znao za druge lokacije. Koliko god bilo frustrirajuce, taj osecaj kad sam mu posle toliko vremena odrao kozu je neverovatan, ispunjuje te. A da ne pricam dalje o ostalim zivotinjama i situacijama u koje nailazis. Igra je i na ovaj i na onaj nacin laka, a jos kada je upoznas, kada upoznas mehaniku i samu mapu, onda je bas grind i nema smisla ponovo je preci uzduz i popreko kako mi je najpre i bila namera.

Sad igram low honor, kad god izjasem uvek mi spremaju neku sacekusu, pa zaginem cesto, nije bezazleno. Iskupovao sam sve premium cigarete da nabudzum dead eye i jesam ga nabudzio do kraja ali i dalje imam automatik tag. Izgleda da manual tag otkljucava napredak u igri a ne level, ne mogu da se setim ili sam ovim cheatom sa cigaretama nesto zabrljao.
Zli Zoe je offline   Odgovor sa citatom ove poruke