Prikaz jedne poruke
Stara 28.3.2023, 9:35   #1830
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Znao sam da ova igra ume da „vara“, ali nisam bio svestan koliko!! Zadnjih 5-6 meseci otpikam po jedno sat vremena RDR2 iz čistog užitka, ali ovaj put sam hteo da je završim ne sa 100%, nego sa 200%. Tu mislim da pored svih misija sa „zlatnom medaljom“ hoću da popunim sve što postoji, čitav onaj COMPEDINIUM, dakle, da otkrijem sve životinjske vrste, sva oružja, sve konje, ribe, sve bande, sve što je moguće da bude otkriveno. I tako, malo uz pomoć sreće i, pogotovo, YouTube, uspeo sam da dođem pred onu poslednju misiju u Epilogue 2 sa samo dve nepronađene stvari – Majkini revolveri (razumljivo zašto) i prokleti CAROLINA PARAKEET, nekakvi mali papagaji koji se skrivaju u travi. Na internetu sam video da postoji 7 ili 8 mesta na kojima se pojavljuju, samo u močvarama oko Sen Denija. Zainatim se da ih pronađem pre poslednje misije i gde god da sam došao, na mestima na kojima se pojavljuju je najmanje jedan ogromni aligator. Odgledao sam bar 10 videa sa YouTube kako ih likovi nalaze i love, ali meni u igri kao da su istrebljeni. 5 ingame dana idem od jednog do drugog mesta i ništa. Onda se vratim u New Austin, tumaram po malo, malo pucanja, lova i pecanja, uglavnom „premotavam“ što više moguće i posle 10-ak ingame dana se vratim u močvaru i, gle čuda, gde god da bi trebalo da su projkleti papagaji je pružen po aligator. Od papagajčića ni traga ni glasa. I opet tumaram od jednog do drugog „spawn place“ ali njih nigde.
Pošto sam skoro osam sati testirao nerve pokušavajući da ih nađem, zaključio sam da mene igra, da prostite, zahebava. Onda učitam savegame sa početka Epilogue 2, odem na najbliže mesto na kojem bi trebalo da budu i, gle čuda, na svakom su mali zeleni papagaji u jatu. Učitam neki raniji save sa Arturom, odem do močvare i na dva od tri mesta na kojima se pojavljuju njih par ugazim konjem. Ponovo učitam poslednji save pred poslednju misiju i, ko bi rekao, papagaji kao da su u zemlju propali, nema ih nigde ni da ih svećom tražim u po bela dana.
I onda ne mogu da se ne zapitam – kako prokleta igra zna da mi samo to prokleto sr... treba da upotpunim COMPEDINIUM pa kao da ih namerno skriva ???!!! ZNAM da je glupo što se nerviram oko takvih sitnica i gluposti, ali kad neko ima blagi OKP i pri tome je strašno bandoglav da nešto završi onako kako je zamislio, onda je razumljivo da ću krenuti epilogue2 od početka i prvo da nađem proklete papagaje...
Ostalo je mnogo lakše.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke