Prikaz jedne poruke
Stara 29.3.2023, 22:35   #95
Koreli A.
Veteran
 
Član od: 1.9.2019.
Lokacija: BGD
Poruke: 716
Zahvalnice: 521
Zahvaljeno 164 puta na 110 poruka
Određen forumom Re: Resident Evil 4 Remake

Imao sam pohvale na optimizaciju tezina pa sam morao da obrisem komentar. Ne sto je optimizacija losa nego sto ipak u ovom momentu ( budjenje proleca ovo ono ) hardcore nije za mene. A Capcom vam kaze da ako ste igrali orginal RE4 trebate da se oprobate odma u hard modu . Nije tacno.
Ovo nije Ubisoft ili neki naslov gde je normal zapravo lagan mod ili cak story mod a easy jedna od onih igara gde ne moze da se pogine i kad oces.
Moze da se igra i hard iz prvog pokusja ali to nije nacin da se ovakva igra igra na prvom prelazu. Nekima ce leci bac hard mode ali znajte da je od istog nivoa tezine u RE8 znacajno tezi .
Standard tezina zaista nije setnja parkom i sasvim dovoljan izazov. Krenuo sam nonsalatnije nesto od pocetka na Standard tezini , medjutim relaksiraniji jeste od hard ali easy mod svakako nije. Tezi je od ekvivalenta u orginalu duplo i troduplo .Presao sam RE4 orginal prolse godine tako da je secanje sveze .
Sam rimejk , sta god da su ubvacivali ili izbacivali , kako god da su kalkulisali ili ne, ne moze da dobije manje od 9/10 a da nema ozbiljnih argumenata "Zasto bre ? " . Stvarno nema dzabe toliko dobre ocene i pohvale kolike ima.
Koreli A. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke