Prikaz jedne poruke
Stara 3.5.2023, 8:55   #1834
Žexonije
Veteran
 
Član od: 4.3.2011.
Poruke: 1.152
Zahvalnice: 401
Zahvaljeno 613 puta na 305 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Konacno sam i ja u mogucnosti da pokrenem ovo cudo od igre Iako sam jos u prologu, sad krecem na voz, odusevio sam se kako samim izgledom igre, tako i sa mehanikom, kad ucis kako i sta funkcionise. Svaka cast R* na odradjenom poslu

E sad jedno pitanje, da li se moze videti koji su objektivi za odredjenu misiju tokom same misije, a ne kad se predje. Evo npr. druga misija Pursued by memory, skontao sam da imaju medalje u zavisnosti od ispunjenih objektiva, pa sam video da sam na brozni. Uspem da odradim da ubijem vukove bez da me napadnu, i igra mi upise srebro. Onda kad sam pokusao da imam bar 80% preciznosti, uspeo sam i to, ali uz reset cekpointa, i kad se zavrsilo dobio sam gold medalju, ali igra nije zapamtila tj. i dalje stoji srebro. U Steam achievement mi stoji da imam 2 gold medalje (prva misija i uspesno ulovio jelene kasnije ) ali ovu nece da mi zapamti za Pursued. Gledao sam po netu kao pritisne se L, ali mi pokazuje samo kad idem na replay misije, a kad idem redovno misiju ne pokazuje mi nista.
Žexonije je offline   Odgovor sa citatom ove poruke