Prikaz jedne poruke
Stara 25.5.2023, 10:23   #364
ezenkiel
Veteran
 
Član od: 22.12.2005.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 567
Zahvalnice: 1.573
Zahvaljeno 524 puta na 179 poruka
Određen forumom Re: The Last of Us Part I

Da li neko i sa najnovijim pečom (1.0.5) ima problema sa performansama i stabilnošću?

Imao sam konstantno problema, ali sam redovno apdejtovao igru kako su izlazili pečevi (svaki po 50tak GB), pa svaki put čekao rebuilding textures, shadows, šta već.

Sa ovim poslednjim pečom, igra izgleda prelijepo, i u principu "leti" sa high podešavanjima (RX580 8GB, 16GB RAM-a, neki Ryzen 5, zaboravio sam koji), zauzeće video rama je 50tak %. Međutim, najčešće nakon učitavanja video sekvence i potom nastavka igranja, igra drastično usporava sve više i više, pa izleti u desktop. Onda se vuče čak i kad stavim "low" podešavanja. Također, kada Joel pogine, u animacijama često nedostaje zaraženi koji ga ubija, izgleda kao da Joel umire od padavice ili tako nekako Drajveri su ok (preporučeni adrenalin u opisu peča 1.0.5, u suštini najnoviji).

Ako niko više nema takvih problema, što mislite, da možda nije problem u "pečovanju pečovanih pečeva", tj. da obrišem instalaciju i instaliram ispočetka samo najnoviju verziju? Malo mi nezgodno jer izgubim par sati na download i instalaciju pa rebuilding shadows, ali ako pomaže ...
ezenkiel je offline   Odgovor sa citatom ove poruke