tema: Fahrenheit
Prikaz jedne poruke
Stara 13.11.2008, 3:34   #125
Dio37
Starosedelac
 
Član od: 3.2.2007.
Lokacija: Rubacava
Poruke: 2.282
Zahvalnice: 334
Zahvaljeno 1.167 puta na 469 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dio37
Određen forumom Re: Fahrenheit

Citat:
undefined kaže: Pregled poruke
Ali sve mi je to i ok. Ali... ja ovde do sad nisam video samu igru. Samo neko hipertrzavica u lupanje dugmica. Razgovor, timed. Svaki korak ima nesto gde trebam da drndam analogne ili L1 i R1. Igrao celo vece PES sa ortacima, prsti u ispravnom stanju. 20 minuta igram Farenhajt, utrnule mi cele sake od drndanja dugmica. Stvarno su mogli da stave malo vise "klasicnih" avanturistickih elemenata a malo manje ovih testova za zivce i prste.
To sam i ja govorio sve vreme, Fahrenheit NIJE klasicna avantura vec interaktivni film. Jeste odlicna igra, ali nije avantura u klasicnom smislu te reci, kao sto su Monkey Island ili Gabriel Knight.

Citat:
undefined kaže: Pregled poruke
I drugi remark (na nesto receno pre 2 godine...) Evo bas sad igram i Psychonautse... stigao skoro do pola... pa tu nema A od avanture. Lepa i kompleksna platformska igrica, ali ja tu stvarno ne vidim nista toliko slozenije od malo slozenije platforme.
Igra*, ne igrica. Nesto se ne secam da je neko tvrdio za Psychonauts da je avantura, mozda zbog Schaferovog prethodnog rada. I jeste u pitanju cist platformer.
Dio37 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Dio37 na korisnoj poruci:
Pjanovic (13.11.2008)