Prikaz jedne poruke
Stara 21.2.2019, 0:16   #8
Renner
Starosedelac
 
Član od: 18.3.2013.
Lokacija: Republika Srpska
Poruke: 1.542
Zahvalnice: 56
Zahvaljeno 357 puta na 230 poruka
Određen forumom Re: 2/2019 "Moj narod je bolji od tvog"

Evo, tek sam danas stigao da uzmem SK. Šta da kažem, interesantan mi je tekst jer sam početkom godine i sam kupio konzolu, prvu od kako sam nekad imao jednu od kopija NES sistema. Kako sam odustao od sastavljanja sekundarne konfiguracije i rasprodao višak komponenti odlučio sam da uzmem Xbox One S za dnevni boravak. Na ovu crno-bijelu konzolu sam bacio oko kako je izašla, jer mi njena kolorna šema odgovara i u dnevnom boravku i mojoj sobi. Stvarno sam je jeftino uzeo, još sam dobio i GTA V gratis, mislim da ga drugačije ni danas ne bih dohvatio...

Nažalost, konzol se ne miriše baš sa mojim TV-om, u smislu da mi je refresh tamo oko 100MHz, i nisam siguran šta je problem, jeste da sve glat ide, ali je input lag i te kako osjetan. Probah strim na PC preko Xbox app-a iz Windowsa, i sve je došlo na mjesto, tako da je uređaj svakako opet završio uz komp, stoji ponosno i uspravno na postolju koje se moralo zasebno naručiti jer ga ne isporučuju uz samu konzolu...

Šta da kažem, ne žalim se previše. Uvaliti se i igrati fino naslonjen sa bežičnim kontrolerom je fino iskustvo. Sreća pa sam imao crnu verziju kontrolera od ranije, i prebacio sam samonadopunjivu bateriju u bijeli, umjesto onih par što je MS isporučio, i skoro čitavu Master Chief kolekciju odigrah tek sam tad imao potrebu da je nadopunim. Uzeo sam jeftino sve Gearsove propuštene, i uživao sam stvarno u Halo 3, konačno posle toliko godina, a ni četvorka stvarno nije loša.

I jeste, kao što reče Kuzma u tekstu uživao sam u igri ali proklinjao uređaj na kom sam je igrao. Kad navale na tebe sa svih strana, i u onim paničnim momentima ne možeš fino i dovoljno brzo da se okreneš kao sa kb/miš kombom, i staneš zapinjati sa svakakva #$%&/" i nalijetati na zidove, sve mi došlo da čupam kosu i pravo da kontroler sastavim sa zidom. Al dobro, popravi se dosta vježbom.
Renner je offline