Prikaz jedne poruke
Stara 12.8.2019, 22:08   #35
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: 2/2019 "Moj narod je bolji od tvog"

Bacio sam pogled, sajt je respektabilan, ali opet, nije to profesionalni sajt koji bi pokrivao kinematografiju u sirem smislu. Tj. sajt odaje utisak bloga koji pisu nekolicina drugara i obradjuju samo filmove odredjene vrste koju oni vole, a mnogo toga bitnog je preskoceno. Konkretno, ovako na prvi pogled (po filmovima koje su preskocili) upadljiv je nedostatak bitnih glavnotokovskih naslova, sto bi ipak trebalo da bude kljucna tema ozbiljnog sajta koji se babi filmom (ili bar ako su alternativni, da sadrzaj bude bogatiji od par prikaza mesecno). Inace vec osecam animozitet prema ovom sajtu, jer je u inace dobrom prikazu filma koji se meni prilicno dopao, Dragged Across Concrete, autor teksta nicom izazvano napljuvao Marvelove filmove, koji su meni svetinja (jos kaze da su bezdusni ).

Blejim trenutno besciljno na terasi u Grckoj pa sam se raspisao, uglavnom, blog je skroz kul (mada previse snobovski za moj ukus), ali Svet igara u Svetu kompjutera je na daleko ozbiljnijem nivou, tako da igracki mediji u Srbiji > od filmskih Doduse, mi imamo dva odlicna bloga o filmu koje pise po jedan covek, Crippled Corner (Dimitrije Vojnov) i Mislite mojom glavom (Slobodan Vujanovic), ali nekako mi vec zbog toga sto postoji casopis za koji pise dosta dobrih autora i koji pokriva sve bitno sto se pojavi (u zadnje vreme imas i opise igara za Switch), deluje da je bolje stanje sa igrama. Ali svakako da su nijanse u pitanju...

Pozdrav
caine je offline