Prikaz jedne poruke
Stara 16.12.2019, 10:13   #12
Shobe
Član
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 180
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 61 puta na 22 poruka
Određen forumom Re: Gothic (remake)

Wow, kao grom iz vedra neba! Ovome se nisam nadao, pogotovo zato sto je ovo objavljeno na oficijelnom THQ kanalu! Dugo ocekujem remake istog, ali ipak, ne na ovaj nacin.

Pre svega ako na ovome ne rade Pirane, ne verujem da ce imati uspeha. Kad god se neko dotakao Gotika mimo njih, unakazio je isti, zato sto niko nije uspeo da ubode atmosferu i duh originala.

Pogledao sam 1h gameplay video. Moram da priznam da je grafika zaista viokog kvaliteta, ali sve sljasti i prsti od sarenila, sto ne lici na Gothic. On treba da je "siv", tmuran i napet u vazduhu. Dijalozi su predugi, gluma je meh. Borba i animacije, pa ne znam, za sada nisu nesto, ali za to ima vremena da se doradi, ako ovo zazivi.

Ono sto me je obradovalo je intro, koji su verno preneli iz originala, kao i sama cinjenica da se radi na Gothicu i dalje. Ali ipak, bez orignalnog glasa Xardasa (mada ni ovaj iz intra nije los), muzike, pa i generalno atmosfere, kao i cinjenica da Pirane ne rade na njemu licno, ne verujem da cu imati osecaj da uopste igram Gothic. Pa ipak, dacu mu sansu, jer Gothic je Gothic

Poslednja ispravka: Shobe (16.12.2019 u 10:34)
Shobe je offline   Odgovor sa citatom ove poruke