Prikaz jedne poruke
Stara 29.11.2009, 12:17   #23
zoran845
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Naissus (M.S.)
Poruke: 4.729
Zahvalnice: 872
Zahvaljeno 2.575 puta na 1.457 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku zoran845
Određen forumom Re: Gabriel Knight: The Beast Within

I?
Jesi li batalio GK 2 ili naredni dani igranja nisu doneli ništa vredno da se zabeleži i ovde objavi?

Žestok sam protivnik iznošenja "prvih utisaka", naročito kad su avanture u pitanju.
Zašto? Zato što prvi utisak (znamo to svi) oće i da prevari, a pogotovu jer sam mali milion puta sa najvećim zadovoljstvom odigrao (do kraja) i ubeležio u svoju knjižicu "Omiljene avanture" neki naslov koji mi je na samom početku bio dosadan/glup/neinventivan. Hoćete primere? Važi: "Maniac Mansion", "The Case of the Rose Tattoo", "Riddle of the Sphinx", "Lost in Time", "Voyage" su neki od tih naslova koji mi nisu legli od samog starta.

Ne umeju svi da naprave igru (kakve su "Gabriel Knight 1-3", "Morpheus", "Discworld Noir", "AMBER", "Day of the Tentacle", "Still Life", "Grim Fandango", "The Longest Journey", "Sanitarium", "Bad Mojo", "The Dark Eye", itd.) koja vas od prve slike sčepa za gušu i ne pušta dok je ne pređete celu, terajući vas iznova da to uradite u jednom dahu, bez jela, pića, seksa i politike (osnovnih ljudskih potreba).
zoran845 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke