Prikaz jedne poruke
Stara 21.7.2008, 15:25   #243
prudentia
Član
 
Član od: 22.2.2008.
Lokacija: podgorica
Poruke: 250
Zahvalnice: 63
Zahvaljeno 111 puta na 52 poruka
Određen forumom Re: Najbolji autor tekstova u SK-u je?

Citat:
HaveBreak kaže: Pregled poruke
Razlog zasto hvale Kuzmu je zato sto nisu u poznati sa ostalim autorima textova. Kuzma ima sopstvenu rubriku, sa sve slikom pa to nekako prvo zapadne u oko i ostane ime autora u secanju i zato Kuzma dobija toliko glasova.
slazem se sa tobom i mislim da kuzma uopste ne zasluzuje ovoliku prednost u anketi. po meni, na primjer, gradimir joksimovic ima mnogo bolje opise igara i cesto on vise kaze tekstom na pola strane nego kuzma tekstom na 2 strane. takodje, kuzma mnogo vise govori o nekim perifernim stvarima, nego o samoj igri. dakle, prava je steta njemu davati da opisuje dobre igre, jer je jedino bas dobar u kritikovanju igara sa ocjenom ispod 60. to je bar zanimljivo procitati (lici na njegovu kolumnu u kojoj se moze samo procitati kritika necega, nebitno cega).
kuzma najbolji u kritikovanju, svi ostali bolji od njega u svemu ostalom.

i da, zasto niste dodali jovanu ercic na listu za glasanje, kao jedinu pripadnicu ljepseg pola?

he he, fingerprint, nisam citala tvoj post prije pisanja ovoga, a napisala sam istu stvar kao ti( da je kuzma najbolji u kritikovanju igara sa ocjenom ispod 60!).

Poslednja ispravka: prudentia (21.7.2008 u 15:45)
prudentia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke