Prikaz jedne poruke
Stara 21.7.2008, 15:54   #244
HaveBreak
Veteran
 
Član od: 27.4.2008.
Lokacija: Αικατερίνη
Poruke: 1.120
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 255 puta na 137 poruka
Određen forumom Re: Najbolji autor tekstova u SK-u je?

Mada kakve sam ja autore sretao u svom casopis-stazu to je strasno. Kuzma je za njih Bog. Uzimam za primer najgorih autora, primer propalog casopisa Bonus. Oni su bukvalno taj casopis koristili za izivljavanje, za lupanje gluposti, u textovima su cesto pisali OVAKO i OVAKO!!!!!!!!, kao da urlaju na citaoce. A sto je najgore bili su placeni za taj posao. Ali najgori od njih je ipak bio Uros Tomic. Ako mi moderatori kazu u kojoj temi mogu da stavim njegov opis igre GTA 3 stavicu ga. Ovo je nesto neverovatno, sta je on napisao, niko iz tog opisa ne moze da skonta nista o igri, ono se mora videti kako je napisano. Ja sam nazalost morao ovo da trpim jer je u to vreme bio jedini casopis za konzole, a ja sam tad imao dve konzole, a ne PC. Cim sam kupio PC poceo sam sa SK. Ionako mlad sam odmah uocavao razliku izmedju textova i uzivao sam citajuci opise igara SK-a. Ovi autori imaju jednostavno najbolje textove, nisu savrseni, ali su naspram ostalih najbolji. Jos jedan primer je casopis "Gamer" (sadasnji Gameplay) jedina razlika izmedju njih i "Bonusa" je sto oni opisuju igre za PC. Jeste da sam sad malo off, ali sam hteo da dam uvid u ostale casopise i da pokazem ostalima kakvu imamo privilegiju, postojanja ovih autora u SK.
HaveBreak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke