Prikaz jedne poruke
Stara 29.8.2010, 19:24   #71
zoran845
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Naissus (M.S.)
Poruke: 4.729
Zahvalnice: 872
Zahvaljeno 2.575 puta na 1.457 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku zoran845
Određen forumom Re: Dracula 3: The Path of the Dragon

Citat:
Emx77 kaže: Pregled poruke
Iako imam Draculu 2, nisam je igrao. Moze li neko dati kratku sporedbu sa trojkom, koje su kljucne razlike i vrijedi li igrati?
Mogu da se uporede, ali nisu iz iste klase: Dvojka je kudikamo manje kompleksna od Trojke i gora/manje dobra je avantura.

Ključne razlike?
Mnogo manje kvalitetnih (a i onako) zagonetaka u Dvojci no u Trojci, puno arkadno-akcionih delova (kojih u Trojci nema), nelogičnosti (kojih, doduše, ima i u Trojci), čak (ako me sećanje drži) i jedan bag pri samom kraju igre (kod stanovitih stepenica po uzoru na Ešerove).

Opet, na pitanje "Vredi li igrati Dvojku?" - moj odgovor je "Da, vredi, ima i ona svoje svetle trenutke" [atmosferu, lepe (uslovno rečeno, naravno, jer sve su mračne) lokacije (Londonsko groblje, brrr... ), neke dobre glavolomke]. Dvojka bi bila mnogo bolja da su je tvorci napravili malo pitkiju (više nalik na Jedinicu), no što su gledali da dobro zapapre onima koji su se žalili zbog "jednostavnosti" Jedinice (koja je meni lično najbolja igra iz serije, iako manje složena i od Dvojke, a kamoli Trojke).

Ne znam da li će ti se Dvojka dopasti posle igranja Trojke, ali probaj - nećeš da se otruješ .
zoran845 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku zoran845 na korisnoj poruci:
Emx77 (29.8.2010)