Prikaz jedne poruke
Stara 8.6.2011, 11:57   #1
cope
Član
 
Član od: 4.9.2008.
Lokacija: Temerin
Poruke: 60
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku cope Slanje poruke preko Skypea korisniku cope
Određen forumom Kupovina televizora

Pozdrav narode, pretpostavljam da je ova tema već negde načeta, ali je teško pretražiti sve i doći do odgovora pa zato otvaram novu temu.

Već duži period se razmišljam da uzmem televizor 32-37 inch-a, ali kako je ogromna ponuda LCD, PLAZMA, LED totalno sam u nedoumici.
Generalno znam o kakvim se tehnologijama radi i šta koja tehnologija predstavlja, ali tu dolazi u pitanje šta je bolje uzeti, PLAZMA za ovako male displeje nije dobra, tako da ostaje LED ili LCD, koji i unose zabunu ?!
Glavno pitanje je da li LCD može u opšte da parira u kvalitetu slike, odzivu, dugotrajnosti, novijem LED.
Razmišljao sam o nekoliko proizvoda, koji mi se čine dobrim al nisam siguran koji da odaberem.
Prvenstveno me interesuje kvalitet televizora, dugotrajnost, prikaz slike, da nema "duhova" - da se ne mulja slika ...
Razmišljao sam da izdvojim maksimum do 65.000 din

Da se razumemo, ne interesuje me dal lepo izgleda (ne baš da bude ni preterano ružan), interesuje me isključivo kvalitet slike, zvuka, priključaka (primanje signala i njegovo reprodukovanje od kompa)... - znači interesuje me naj bolje moguće performanse.

LCD:
32 inch
1.Panasonic televizor LCD TX-L32S20E - 63000 din koliko sam čitao hvale dosta ovaj tv

2. LG televizor LCD 32LD650 - 58000 dinara

3. Samsung televizor LCD LE-32C550


4. Philips televizor LCD 32PFL5405H/12 - iskreno, zalepio sam se za ovaj tv, jel mi se čini da ima naj bolje performanse od parnjaka u ovom cenovnom rangu. prvenstveno mislim na 100hz osvežavanje, 2ms odziv, display pravi ista firma kao za LG... cena prihvatljiva oko 59 000 din.

37 inch:

1. LG televizor LCD 37LK450 - ljudi su takođe oduševljeni ovim televizorom po nekim forumima (nisam uspeo da nađem osvežavanje koje je) 60.000 din

2.Samsung televizor LCD LE-37C550 - podaci su dosta šturi te nemam informaciju o osvežavanju i odzivu...

LED:

1. LG televizor LED 32LE7500 - impresivno izgleda oko 65000 din je, samo je pitanje dal vredi dati 5-10 hiljada više u odnosu na LCD
i da li pre uzeti ovaj ili 37 inch LCD gore navedeni ...

2. LG televizor LED 32LV3550 - oko 62000 din.

Sve ove proizvode sam uzeo iz tehnomanije kao i cene, u razmatranje. Kao što sam gore naveo slobodno komentarišite, predložite u koliko mislite da postoji neki bolji tv za ovaj budžet.

izvinjavam se ako sam se koji put ponavljao, ovo kuckam na poslu, pa su me stalno prekidali

ah da nisam naveo za šta bi se primarno koristilo, godine ....
Primarno bi koristio za reprodukciju filmova sa kompjutera, gledanje televizije ... za igrice i ostalo što se kompa tiče imam 21.5 monitor i to mi je dosta

Poslednja ispravka: cope (8.6.2011 u 13:29)
cope je offline   Odgovor sa citatom ove poruke