Prikaz jedne poruke
Stara 16.1.2014, 2:20   #9
lukababic
Član
 
Član od: 1.7.2008.
Poruke: 217
Zahvalnice: 43
Zahvaljeno 119 puta na 49 poruka
Određen forumom Re: Broken Age - Double Fine Advanture

Igra mi se za sada veoma svidja. Nisam presao puno ali me podseca na Malog Princa

Veoma mi se svidja sto je najzad izalsa p&c avantura koja ne izgleda kao Power Point Prezentacija. Najzad kamera ima dinamicne, siroke i krupne kadrove, najzad se nesto desava u pozadini sto daje zivot ambijentu, najzad likovi nisu vise animirani kao SIMS... najzad od srca napravljena avantura sa paznjom na detalje.

Neverovatno mi je kako su neki ljudi na netu skocili i ocrneli igru zato sto je dobila 3M$ na Kickstarteru(?), sto nema uvodnog video klipa (intro) i sto grafika deluje "detinjasto". Pa... intro video nema ni Half Life 1, ovo je verovatno i jedna od jeftinijih Tim Schafer igara, a grafika ne mora da ima PhysX i DX12 da bi bila dobra.

Jedino sto mi je cudno sto za sada (a na pocetku sam) prelaskom mishem preko objekata ne dobijam info naziv objekta. Ocigledno je sta su, ali navikao sam da u dnu pishe: "use spoon with cereals". Mada ni u Grim Fandangu nista nije pisalo

Inace, na internetu mozete "naci" prvih 12 epizoda dokumentarca o pravljanju ove igre. Mada savetovao bih da odgledate posle prelaska, jer vidim da ima blagih spoilera.

walkthrough
lukababic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku lukababic na korisnoj poruci:
bokela (18.1.2014)