Prikaz jedne poruke
Stara 19.1.2006, 20:51   #4
Atila
Starosedelac
 
Član od: 5.11.2005.
Lokacija: Београд
Poruke: 2.351
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Atila Slanje poruke preko Skypea korisniku Atila
Određen forumom Re: Problem Sa Grafikom

Citat:
Branislav Živaljević kaže:
Imam sledeću konfiguraciju:
AMD Athlon64 3800+
MSI K8N SLI nForce4 chipset
1024MB Kingston
MSI ATI RX1300 Pro 256MB
Maxtor 160GB ,i veliki problem.
Napajanje Chieftec 420W

Računar radi stabilno,brzo ,nema nikakvih problema ,jedini je problem sa igrama. Najzahtevnije igre rade na maksimumu detalja (Far Cry ,Most Wanted, NBA Live 2006, FIFA 2006 ,Age Of Empires )ali posle odredjenog vremena zakucaju i slika i zvuk.Nekad posle sat vremena a nekad posle jedan minut.Probao sam i sa drajverima koje sam dobio uz karticu i sa najnovijim Catalystom 5.13 ,reinstalirao sistem 4 puta sa Service Pack-ovima i bez njih i ništa ne pomaže.Memorija je prošla Gold Memory Test 13 puta za noć, Ceo računar je prošao 3DMark 05 sa rezultatom 2553.

Sve govori da je grafika falš, ali ako neko ima neku ideju neka pošalje odgovor.

Hvala

Bane
Пошто је конфа очигледно нова иди у сервис где си купио, па нек они лупају главу, за који мој имаш гаранцију

Само да ти кажем да си узео помало чудну конфигурацију SLI плоча уз ATi графичку значи да ако једном пожелиш да искористиш SLI, мораћеш да продаш садашњу картицу и купиш 2 nVidia-е.
Такође у односу на процесор графичка је поприлично слаба.
Atila je offline   Odgovor sa citatom ove poruke