Prikaz jedne poruke
Stara 26.8.2009, 1:02   #47
zoran845
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Naissus (M.S.)
Poruke: 4.729
Zahvalnice: 872
Zahvaljeno 2.575 puta na 1.457 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku zoran845
Određen forumom Re: I Have No Mouth And I Must Scream

Spoiler za odgovor na pitanje iz poruke #45:
Nije trebalo da zakolješ Harija pre no što dobro popričaš sa njim (ja ga nisam ni zaklao, nema za to potrebe). Jesi li mu dao nešto? Hari (tast) neće da priča o važnim stvarima dok ne dobije nešto što je tu, u tom prizoru. Osvrni se malo oko sebe. Gde si? Čega ima u izobilju u sličnim prostorijama?

Ako ti je za utehu, ja lupu isprva nisam ni našao . Posle sam jedva skapirao gde da je upotrebim.

Osim na smrznutim polutkama (mesu) - kao što si već otkrio - lupu treba da iskoristiš još na jednom mestu koje nije tako blizu. Nije uopšte u kafani. Kad to budeš uradio, posle treba da pričaš (ponovo) sa Harijem, pa onda sa Ednom.

Što se Edne (tašte) tiče, treba sa njom da razgovaraš, ali oprezno (obavezno sačuvaj poziciju pre razgovora jer tu može dosta toga da krene nizbrdo). Nemoj da joj daš ono što traži. Ono mleko, šta beše. Ono što oživljava/vitalizuje.

Kad budeš pričao sa Ednom, obrati pažnju na sve. Desiće se nešto važno, ali ne znam kako to da ti nagovestim a da ti ne brknem u oko.

Hehe, a izvor?
Čitajte oprezno, jer "Vikipedijin" tekst obiluje spojlerima svake vrste. Ja sam ga pročitao tek pošto sam prešao igru.
Citat:
draske73 kaže: Pregled poruke
O Bože,pa poglavlje samo sa jednim likom može da se završi na više od jednog načina.
To znači zabava na kvadrat i ako je tako sa svim junacima,onda mu dođe kao dve igre u jednoj.
Nažalost nije baš tako: jeste da sa svakim likom ima više od jednog mogućeg završetka poglavlja, ali samo su (po) dva - ili uradiš sve kako treba, pa junak kojeg si vodio nestane iz grupe kojoj se AM umilno obraća sa "Now which one of you would like to play my little game?", ili zabrljaš pa lik ponovo bude među ekipom na "prozivci".

Kad smo kod vođenja likova: mislio sam da je apsolutno svejedno kojim ćete ih redosledom birati (sem u završnom delu, nakon što "odvozite" svo petoro), ali neki kažu (izvor: UHS Hints file) da pri pojedinim redosledima biranja junaka Beni hoće da potpuno nestane sa ekrana kad na red dođe njegova epizoda. Meni nije nestajao sa ekrana (moj redosled igranja je bio: Elen - Beni - Gorister - Nimdok - Ted), ali sam imao drugi problem, opisan u prikazu igre (ono - igra te pusti da ideš u novi dan, a nisi uradio sve što treba u prethodnom). Izgleda da je epizoda sa Benijem svima ili bar većini najproblematičnija.

Poslednja ispravka: zoran845 (26.8.2009 u 2:22)
zoran845 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku zoran845 na korisnoj poruci:
draske73 (26.8.2009)