Prikaz jedne poruke
Stara 21.7.2013, 19:57   #103
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Predlozite mi dobru avanturu

Postoji Drakula 2. Ima vise odvojenih serijala. Najpoznatiji i sigurno najbolji cine Drakula 1, Drakula 2 (koje je pravio cuveni tim Cryo) i Drakula 3 (ciji je tvorac Kheops, sledeca inkarnacija Crya). To su sve avanture u prvom licu.

Kasnije je Anuman, izdavac poznat po trazilicama, kupio Kheops, pa su napravili neke casual igre na tu temu (mislim da se zovu The Fall, nisam bas pratio). Isti autori su sad napravili Drakulu 4, koja i nije toliko losa, ali ako nisi mnogo igrao avanture, imas milion boljih naslova

U medjuvremenu, Frogwares je napravio Drakulu: Origins, koja nema mnogo veze sa malopre navedenim Drakulama. Frogwares je, inace, napravio i Testament of Sherlock Holmes Meni su skoro sve njihove igre nista posebno, i mislim da ima mnogo boljih avantura, ali whatever floats your boat

Kad je rec o Serloku, fenomenalne su avanture iz devedesetih Lost Files of Sherlock Holmes - Serrated Scalpel i Rose Tattoo. Dobra je i jedna od prvih igara Frogwaresa na tu temu - Silver Earring, ali su ove iz devedesetih stvarno odlicne. Testament of Sherlock Holmes je nikakav u poredjenju s njima
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke