Prikaz jedne poruke
Stara 21.12.2020, 4:18   #24
Vlad Cepesh
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.11.2012.
Poruke: 5.582
Zahvalnice: 14
Zahvaljeno 1.816 puta na 1.694 poruka
Određen forumom Re: Ko stari? Mi ili igre?

Moja 2 dinara za sesir:

Mislim da "stare igre", a i mi. Imao sam periode kada sam mogao da se igram kao u klinackim danima, ali fali mi taj umf osecaj kada odigram neku igru i zelim opet da je predjem. Za MP igre mi fali osecaj druzenja, ono skupimo se, iznajmimo Soni ili odemo u neku buvaru i cepamo nesto, prozivamo se, zezamo i igramo. Sada to ljude ili ne zanima, klinacki im je, ili nemaju vremena. Online MP mi nikada nije bio to isto. Za SP igre sam najvise voleo da igram igre koje imaju strukturu, pricu, gameplay i neku dozu izazova, sa opcionim sadrzajem za istraziti. Recimo Re 1-3, Silent Hill 1-3, No one lives forever 1 i 2, Half-Life serijal, i nesto sa RPG elementima tipa Mass Effect serijal (bez Andromede), itd. Moderne igre su mi plitke, suvise akcenta na wow efekat, cesto nedovrsene i pune bagova. Ima solidan broj Indie naslova za obrnuti, ali opet ima tu i djubreta, a o masi beta, early access naslova i slicnog nedovrsenog da ne trosim reci. Jednostavno se mnogo toga promenilo u igrackoj industriji od kraja 90tih i pocetka 2000tih do danas, kao i mi sami.
Vlad Cepesh je offline   Odgovor sa citatom ove poruke