Prikaz jedne poruke
Stara 23.12.2020, 13:07   #31
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.295
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.965 puta na 2.387 poruka
Određen forumom Re: Ko stari? Mi ili igre?

Sve to ide sa godinama, ne samo sa igrama već svim vidovima umetnosti i zabave. Ja mogu da kažem da sam još uvek relativno dobar, i dalje otvoren za nove igre, muziku, filmove... pogotovo kada se uporedim sa školskim drugovima koji su mahom u fazonu "pusti to novo sr*nje". Ali otvorenost na stranu, ništa te ne radi po stoti ili hiljaditi put kao dok ti je bilo relativno sveže i novo. Nema igre koja će danas da me pukne kao nekada prvi TR, niti filma kao T2, niti benda kao G'N'R.

Kad sam bio klinac i porodično odemo u Kruševac ili Kraljevo (prvi veći grdovi pored mog rodnog Trstenika) pa obiđete neki parkić, ruševine... kupe ti sok, pomfrit i kokice... to je bio nezaboravan dan. Danas odem na neko egzotično mesto, vidim jedno od svetskih čuda i budem u fazonu - kul...nije mi žao što sam video ovo.

Kontrast između nas samih kao klinaca i sada je prosto ogroman. Po mom mišljenju razuman i relativno inteligentan čovek bi trebao da bude svestan toga a ne da svu krivicu svaljuje na "propadajući" svet oko sebe. U suprotnom samo postajemo džangrizavi matorci... a ja baš, ali baš, ne želim da budem džangrizavi matorac.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Aibo na korisnoj poruci:
galebns (23.12.2020), JzmA (25.12.2020)