Prikaz jedne poruke
Stara 31.12.2020, 23:52   #37
m1aden
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.546
Zahvalnice: 175
Zahvaljeno 417 puta na 270 poruka
Određen forumom Re: Ko stari? Mi ili igre?

Citat:
Laskaris kaže: Pregled poruke
U poslednjih deset godina su samo Dishonored i DE:HR bile igre da valjaju, sve ostalo, pogotovo mainstream igre, je prosto smece ili poluproizvod ili remasterovani stari naslov (koji bolje da nisu dirali).


Svasta s tobom! Pa u zadnjih 10 godina je izasao samo kompletan DS serijal.. recimo. TLOU. Prosle godine EA onakav kakav je, izbaci onakav Fallen Order. GoW. Sekiro. Pa se onda pojavi neki Disco Elysium. Poslednjih 10 godina gaminga je bilo itekako dobro, ali popularizacija i globalizacija gaminga, imaju svoju cenu, ja mislim. U celu industriju su prste umesali i maltene preuzeli je ljudi kojima tu nije mesto. Nekada sam iz Panceva biciklom isao za Beograd i tamo snimao 3.5 i 5.25 diskete, danas igru od 100gb preuzmem za pola dana. Uvek je bilo djubreta! I dok sam imao nasnimljenu kasetu sa ne znam koliko igara od kojih 2 nisu totalna budalastina i danas dok biram skrolom misa.Igre me odusevljavaju i danas ali moja svest, vreme u kom zivim, ljudi koji me okruzuju prave dosta drugaciju percepciju. Em sto nas mnoogo lazu, opet ti isti ljudi kojima u gamingu nije mesto, em sto oodavno nismo vise ciljna gruoa. Mi prekaljeni gejmeri, mislim...
m1aden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku m1aden na korisnoj poruci:
Aibo (1.1.2021), filpan (1.1.2021), Lex987 (1.1.2021)