Prikaz jedne poruke
Stara 1.1.2021, 12:46   #38
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.297
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.965 puta na 2.387 poruka
Određen forumom Re: Ko stari? Mi ili igre?

Pored svih pomenutih, a DS mi je npr. ušao u top 10 svih vremena, bilo je tu još dosta dobrih igara. Meni je jedna od omiljenih stvari kada se rešiš da odigraš neku AA igru koja na oko deluje prosečno a kad je zavrtiš nadmaši sva tvoja očekivanja. Za mene je npr. Nier: Automata bilo poslednje takvo iskustvo, na oko je "nit smrdi nit miriše" ali kad se zaigra je sve samo ne prosek, delovala je na mene kao najfiniji opijati.

R2R npr. nisam želeo da igram jer se ne ložim ni na divlji zapad ni na ow. Ali dobio na poklon za PS4 pa samo isprobao i odložio iz tehničkih razloga (kontrole). Međutim ono vrišti kvalitet i atmosferu, nisam mogao da spustim gamepad iako sam imao muke sa kontrolama... jedva čekam da je zavrtim ponovo na PC-u.

Ko u jednoj celoj deceniji ne nađe makar nekoliko remek dela i još toliko nadprosečno kvalitetnih igara... možda je vreme da prosto okači gamepad o zid. Zašto siliti sebe da radite stvari koje vas više ne rade.

...

BTW, Srećna nova godina i da nam donese dobrih igara!
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 7 korisnika se zahvaljuje korisniku Aibo na korisnoj poruci:
filpan (1.1.2021), JzmA (1.1.2021), Krilce (2.1.2021), Lex987 (1.1.2021), m1aden (1.1.2021), makiem (1.1.2021), ogisha (1.1.2021)