Prikaz jedne poruke
Stara 13.3.2021, 0:12   #76
makiem
Starosedelac
 
Član od: 6.1.2007.
Lokacija: SR 375, NV
Poruke: 1.567
Zahvalnice: 308
Zahvaljeno 365 puta na 267 poruka
Određen forumom Re: Ko stari? Mi ili igre?

Citat:
Rockstar kaže: Pregled poruke
Seckanje, zapinjanje, spor rad. Problem je, takodje, još gori na Win 8.1/10 u odnosu na 7 i postoji poseban wrapper za te verzije Windows-a. Skidao sam te preporučene varijante sa C&C foruma, ali ništa, nije ni blizu kao na XP-u. Tiberian Sun, nekim čudom, radi dosta dobro i ne bunim se.

Probao sam sa svim verzijama Windows-a (instalirane C&C-a je prvo što radim maltene) al sad sa ovim Coffee Lake Pentium-om sam i osuđen na Win10 (plus i radim od kuće preko njega) ali imam i još 2 starija računara (P4 i stari Core2Duo) pa cu od njih da napravim retro mašine za igre do 2001. i 2009, novije od toga lepo radi i sa Win10.
Ne znam šta da ti kažem, matori. Tvoje rešenje sa retro mašinom je po meni pametno, ali RA2 sam odradio bez ikakvog wrappera, samo sam manuelno uneo rezoluciju. Ali tad kad sam instalirao, bukvalno više nisam izbrisao, jer sam prvi put svašta probao i nisam uspeo, isti problemi kao kod tebe (a to na win7, koga se još držim, verovatno ću tek na sledećem kompu da instaliram desetku). Beše geforce 960gtx ima drajvere za XP?
makiem je offline   Odgovor sa citatom ove poruke