Prikaz jedne poruke
Stara 14.2.2023, 1:43   #117
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.413
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: Hogwarts Legacy

Meni je za sada predobra igra (jedini minus je katastrofalna optimizacija - bez framegen-a je Raytracing neupotrebljiv).
Tek izrokao prvog trola jer lutam po zamku i resavam neke nebitne sporednjake (ima malo i fetcha), i jos ne znam koje spell-ove cu staviti u 1-2-3-4 kada ih budem vise otkljucao, ali verujem da cu vise ici na aggro build nego na nesto drugo.

Mali minus i sto ne moze da se pauzira cutscena, ali to se da srediti patchom.
I dalje stojim da je igra JAKO overwhelming i da u slucaju da se pauzira sa istom neko vreme, covek ne bi znao gde se nalazi. Srecom po tom pitanju je HUD vrhunski, ali je zato menu ocajan i neintuivan (bar meni).

Veliki plus je sto ja, koji pojma nemam ama bas nista o HP lore-u, mogu da uskocim u ovo cudo i uzivam u prici i mehanici. Verujem da je ljudima koji su citali knjige/gledali filmove i koji prepoznaju reference jos bolje.
Sve u svemu, za sada je uzivanje igrati, ali kao i svaki AAA naslov u poslednje 2 godine - najbolje ce proci oni koji kupe GOTY ediciju sa svim DLC-ovima i popravljenim performansama ako u medjuvremenu izbegnu spoilere. U svakom slucaju, uzevsi u obzir backlog, dobro je sto je TLOU1 za PC odlozen za kraj marta.
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku buraz na korisnoj poruci:
DBrave (14.2.2023), Zli Zoe (14.2.2023)