Prikaz jedne poruke
Stara 26.7.2007, 2:26   #49
Shlaymara
Mr. Spatula
 
Avatar korisnika Shlaymara
 
Član od: 15.11.2005.
Lokacija: Hložany/NS
Poruke: 3.298
Zahvalnice: 644
Zahvaljeno 1.210 puta na 542 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Shlaymara
Određen forumom Re: Sta ima novo

Pojavila se jedna zanimljiva avantura - Global Conflicts: Palestine. Zvuci kao neka takticka pucacina ali u pitanju je avantura. U ulozi ste novinara koji pise za izraelske, palestinske ili europske novine (bira se za koje se pise). Svrćka se vamo tamo, prica sa ljudima i skuplja citate. Na kraju od tih citata pravi clanak za novine. U zavisnosti za koje novine pise clanak, citate bira shodno njima. Ako je objektivan od uspeha nema nista. Igrao sam demo i mogu da kazem da je ideja fenomenalna (i prilicno funkcionise u praksi). Stvarno sam se odusevio. Ali sa druge strane tehnicke karakteristike su ocajne. Ocajna 3D grafika i sto je najgore nema glasova (bar u demou). Znaci svi dialozi su samo gomila teksta, mozda nisu imali para za tako nesto a mozda bi bio i preobiman posao (neverovatno koliko ima price). Oficijelni sajt (tu moze da se skine demo ~100MB).

Kao ste znate, nedavno se pojaila igra Destination: Treasure Island. Alternativni nastavak knjige Roberta Stevensona Ostrvo s blagom. E pocetkom iduce godine (najverovatnije) treba da se pojavi Treasure Island. Avantura koja striktno prati desavanja u knjizi. Na slikama izgleda prelepo. U pitanju je klasican TP P&C u 3D. Izgleda da su u zadnje vreme pirati u modi.
Evo malo slicica.


Kao sto se dalo i pretpostaviti, najavljen je Sam & Max: Season Two. Jos se ne zna tacno kad se pojavljuje i koliko ce biti epizoda, ali pretpostavlja se da ce krenuti negde na jesen (kao i prva sezona). Najavljuju jos uvrnutije price, bolju grafiku i jos brdo poboljsanja. Zivi bili pa videli.
Evo i jedne slicice iz novog S&M.

Poslednja ispravka: Shlaymara (26.7.2007 u 13:23)
Shlaymara je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Shlaymara na korisnoj poruci:
Dio37 (26.7.2007), Garson (9.8.2007), zoran845 (26.7.2007)