Prikaz jedne poruke
Stara 26.11.2007, 23:12   #97
Shlaymara
Mr. Spatula
 
Avatar korisnika Shlaymara
 
Član od: 15.11.2005.
Lokacija: Hložany/NS
Poruke: 3.298
Zahvalnice: 644
Zahvaljeno 1.210 puta na 542 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Shlaymara
Određen forumom Re: Avanture po defaultu

Citat:
Pjanovic kaže: Pregled poruke
Jel neko krenuo da igra Culpa Innata avanturu.
...
Eto i ja sam sinoc krenuo sa Culpom. Prvi utisak je prilicno los. Na stranu prica i zagonetke (posto sam tek na samom pocetku), ali gameplay je ocajan. Kao sto je Shumski vec rekao, kretanje po nekoj lokaciji koja ima vise "ekrana" je tako lose odradjeno da samo cekam momenat gde cu da se zaglavim zato sto necu nabosti neki hodnik/sobu/blablabla.
Druga stvar koja mi jako smeta je nemogucnost prekidanja komentara glavnog lika i sto sam "cin" komentarisanja traje celu vecnost (klik na saksiju, par sec da se likinja okrena ka saksiji, par sec dok pocne da prica, par sec prica, par sec stoji kao ukopana, par sec se okrece negde drugde). A kad se ovo desi nekoliko puta u roku od minute, pocnu da ti sevavju sede iza uveta.
A za sada najveca zamerka je na racun inventara iliti PA. Desni klik, klik na item, klik na info (da vidis sta pise), klik na back dugem (koje je jedino) i odmah si u igri?! Back dugme ne vraca u inventar nego ga skroz iskljucuje. E to me vec jako nervira.
Na grafiku nisam toliko obracao paznju. Nije bog zna sta, al' nije ni toliko ruzna da se ne moze igrati...a sve mi se cini da je opcija za anti-aliasing cisto ukrasa radi, posto ne vidim nikakvu razliku kad je ukljucena/iskljucena.
Ostavicu je na hardu da ceka rainy days posto Next Life samo sto nije stigao.


Citat:
Diego kaže: Pregled poruke

btw ova tema je sjajna, i sve sto je prodiskutovano od pocetka
Ova tema je otvorena iz potrebe da se negde smestaju off topic poruke sa ostalih tema u Avanturama. Pogledaj naslove postova, prava Frankenstajn tema. A na kraju nije ispala ni tako losa.
Shlaymara je offline   Odgovor sa citatom ove poruke