Prikaz jedne poruke
Stara 26.8.2009, 7:07   #49
draske73
Starosedelac
 
Član od: 12.4.2006.
Poruke: 1.354
Zahvalnice: 243
Zahvaljeno 482 puta na 244 poruka
Određen forumom Re: I Have No Mouth And I Must Scream

Citat:
zoran845 kaže: Pregled poruke
Čitajte oprezno, jer "Vikipedijin" tekst obiluje spojlerima svake vrste.
OK,thanks - doduše čitao sam samo par pasusa koja sam i jurio (Multiple endings;Press Reviews;Awards;Mature content and European censorship) jer sam pretpostavljao da može nešto da me "zezne" taj članak.Ali....

Citat:
zoran845 kaže: Pregled poruke
Kad smo kod vođenja likova: mislio sam da je apsolutno svejedno kojim ćete ih redosledom birati (sem u završnom delu, nakon što "odvozite" svo petoro), ali neki kažu.....
Ali....e, jedino sam taj hint slučajno pročitao koji je u okviru pasusa Multiple endings ali ga nisam celog citirao u prethodnom postu - jer nije "problematičan" samo Ben
Spoiler za hint:
Multiple endings

The game can end in several different ways depending on how the finale is completed.

AM wins, using Nimdok's research to turn the last character played into a mouthless slug-like being, with each character quoting a different part of the final section of the original short story.


Znači ubo sam ispravno kada sam krenuo da igram ranije sa Nimdokom


Ovako sam završio poglavlje sa Nimdokom,koji je inače sam po sebi veliki paradoks

Spoiler za hint again:
U poslednjoj rečenici i slici ispod je moj kraj sa Nimdokom, i on mi je nestao sa uvodnog ekrana tj "prozivke".
A taj paradoks u vezi njega - Nazi/Jevrej čiji su roditelji nastradali u logoru, a on zajedno sa Mengeleom secirao po logoru.To mu valjda dođe arbeit macht frei
Nimdok: "Oh my god, it is true! 1945... turning my Jewish parents over to the Nazis for extermination. I have found the Lost Tribe! It is me! "


Citat:
zoran845 kaže: Pregled poruke
Ovo je jedina tema koju sam otvorio a da ima više od deset poruka!
Boga mi.....sada ti dobro ide ova tema
A igramo samo Keki,Nikola16789 i ja
što znači nas trojica,a:
"-A trojke su Đuro šta?
-Osnovne jedinice diverzantskih grupa"

Poslednja ispravka: draske73 (26.8.2009 u 9:20) Razlog: "skinut" bold
draske73 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke