Prikaz jedne poruke
Stara 26.8.2009, 15:16   #56
draske73
Starosedelac
 
Član od: 12.4.2006.
Poruke: 1.354
Zahvalnice: 243
Zahvaljeno 482 puta na 244 poruka
Određen forumom Re: I Have No Mouth And I Must Scream

Citat:
zoran845 kaže: Pregled poruke
Nažalost nije baš tako: jeste da sa svakim likom ima više od jednog mogućeg završetka poglavlja, ali samo su (po) dva - ili uradiš sve kako treba, pa junak kojeg si vodio nestane iz grupe kojoj se AM umilno obraća sa "Now which one of you would like to play my little game?", ili zabrljaš pa lik ponovo bude među ekipom na "prozivci".
Nije mi dao mira,pa sam morao malo da istražujem u vezi tih multiple endings,a vezanih konkretno samo za Nimdoka čije sam poglavlje prešao,a da ne saznam šta se dešava sa drugim "sudbinama".
Izgleda da nije samo po jedna verzija razvoja događaja vezana za happy end,ako se tako u opšte može reći.

Spoiler za spoiler:
Ja sam izašao iz logora tako što sam oslobodio logoraša sa žice, i onom pored ograde dao klešta,a on mi posle razbio na kapiji posudu u kojoj su stajale oči,i pustio me samo zato što sam im pomogao da se oslobode i reče mi ako me nađu opet presudiće mi.
A pazi ovo: "Put the eyes into the golem. Talk to the golem and select the option about the man on the barbed wire fence."
Zato i nisam mogao da probudim Golema,jer su mi razbili posudu u kojoj su stajale oči.
Našao sam ogledalo,pogledao se u njemu i rekao: ""Oh my god, it is true! 1945... turning my Jewish parents over to the Nazis for extermination. I have found the Lost Tribe! It is me! "
Otišao do zida ispred bunkera i pridružio se mrtvima u zidu tj prošao kroz zid,i posle ide ona slika koju sam postavio u jednom od prethodnih postova.
"Pa je junak kojeg sam vodio nestao iz grupe kojoj se AM umilno obraća sa "Now which one of you would like to play my little game?"

A drugo "happy end solution" (nastavak gornjeg citata iz bunkera sa Golemom):"Select Time is Truth,Golem wake up, then the one about 1945. Kiss the golem and tell him to follow you outside. In the laboratory, talk to Mengele as much as you can. Make him look into the mirror. Tell the golem to follow you outside, then turn control of him over to the lost tribe."

Baš me interesuje da li je tako sa svima - ali otom potom,polako.

Poslednja ispravka: draske73 (26.8.2009 u 15:38)
draske73 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke