Prikaz jedne poruke
Stara 29.10.2005, 16:49   #41
Sasa
Darth Moderator
 
Avatar korisnika Sasa
 
Član od: 15.10.2005.
Lokacija: vaistinu konza
Poruke: 1.045
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 84 puta na 38 poruka
Određen forumom Re: Predlozi & Sugestije

Citat:
urke kaže:
Vidi, u bolesnim vidljivo/čitljivim medijima je bitno kako nešto izgleda jer popaljivom narodu bez stava o moralnim načelima više znači kako nešto izgleda nego koliko vredi. Ako misliš da ćeš da budeš mnogo-jaki-baja kad staviš sličicu nabildovanog manekena, i da će neko da se loži na tebe zbog tvog izgleda, ili da fasciniraš ljude (i hoćeš li uopšte) sa tvojim novim skupim HWom ili autom, a pri tom da pokažeš vrcave stavove pišući komentare i započinjući besmislene teme na forumima, onda si u pogrešnom svetu — treba da ideš na PINK i u GRAND, tamo to pali, tamo su ti „iskrivljeni idealisti“. Ovo je IT forum gde je bitna upotrebljivost i kvalitet sadržaja a ne „fancy leptirići“.

NHF, samo mi je pun peeeeep! nadobudnih klinaca koji misle da su popili pamet celog sveta.
Izgleda da ti je bas prepun peeeep! kojecega jer kad god nesto nije po tvojoj volji koristis krajnosti da bi nesto objasnio. Ne pale se samo "glupi ameri" na sarenilo niti jedino "popaljivi narod bez stava o moralnim nacelima" zeli avatare. I na kraju prica o pinku i grandu.

Opusti se malo, avatari jesu nesto sto karakterise svaki forum i ljudi ih vole. Ne samo oni koji gledaju Pink i Grand. Ovo jeste IT forum ali nikada nece biti mesto gde se ljudi jedan drugom obracaju sa Uvazeni gospodine, obracaju na Vi i postove pisu krajnje formalno i bez trunke za*****cije.

A i zbog sebe, spusti malo loptu sa poredjenjima i komentarima.

Ja licno ne volim sarenis i "leptirice", nisam za avatare tj. nisam da ih svako ima. Ako bude po mome, tu mogucnost ce dobiti oni koji zasluzuju svojim zalaganjem i bice vid statusnog simbola. Kao i custom title ispod.
Kapiram da se slazemo (ali ja ne pljujem ljude zato sto ih vole).

Pozdrav!

Poslednja ispravka: Sasa (29.10.2005 u 16:53)
Sasa je offline