Prikaz jedne poruke
Stara 13.5.2010, 1:30   #24
Doomche
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 18.2.2007.
Lokacija: Subsector Aurelia
Poruke: 7.473
Zahvalnice: 1.159
Zahvaljeno 2.446 puta na 1.922 poruka
Određen forumom Re: Rangovi na Forumu

Citat:
Beagle kaže: Pregled poruke
Pazi, mene iskreno ne interesuje ko koliko postova ima, ali mozda bi mogli da se uvedu rangovi po kategorijama. Lako se da uociti ko se u sta najvise razume i od koga bi novi clan mogao da ocekuje najkompetentniji odgovor.
Blah, to bi sprechilo mene da udjem pijan u Linuxovu sobu i navedem nekog jadnika da digne sebe u vazduh jer Linuxu prilazim samo u mislima. Naravno, on bi pomislio da sam ja kompetentan jer sam baja sa 5000 postova . Nije bilo ovako brutalnih (i zabavnih ) primera, ali je bilo nechega slichnog par puta

Citat:
Beagle kaže: Pregled poruke
E sad, mozda bi to bio veliki teret za admine, a mozda bi izazivalo i segregaciju na forumu i gomilu pitanja "zasto on, a ne ja"...
Ne mozhda, sigurno. Mada to isto, samo u manjem obimu, izaziva i proglashavanje moderatora, koje opet mora da bude totalno subjektivno od strane administratora foruma, bash kao i uvodjenje ovih "klasa". Uvek ce biti ljudi koji nece shvatati teret i pritisak koji to donosi. Opet, takodje mislim da bi takva ideja bila odlichna, ako nishta barem da malo razbije "DIF" monotoniju...
Doomche je offline   Odgovor sa citatom ove poruke