Prikaz jedne poruke
Stara 30.10.2005, 9:54   #49
Reloader
Starosedelac
 
Član od: 25.10.2005.
Lokacija: Kragujevac - The Soul of Serbia
Poruke: 1.318
Zahvalnice: 98
Zahvaljeno 28 puta na 20 poruka
Određen forumom Re: Predlozi & Sugestije

Citat:
oluja kaže:
@Reloader
Dobro, smiri se. Mogu i ja da imam pravo na svoje misljenje. Ne pitam se ja da li ce biti ili nece potpisa i avatara. VojaM (& Tihomir - admini) je vec odgovarao na to pitanje a njihova odluka ce biti konacna po procenama koje su tehnicke prirode... peace.
Apsolutno sam miran i opusten. Samo vodim (konstruktivnu nadam se) raspravu

Citat:
AstraLogos kaže:
Pre svega nije kulturno obracati se tim recnikom bez obzira kakve razloge imao.
Sorry, nisam znao da je ovo forum casnih sestara

Citat:
AstraLogos kaže:
I dalje smatram da je kvalitet pisanja mnogo vazniji od avatara.
Tacno. Vremenom se izdvoje "pametni" i "glupi" ali posto pretpostavljam da ce ovde biti nekoliko hiljada korisnika kroz pola godine onda ce bez avatara to "pamcenje" malo teze da ide...

Citat:
AstraLogos kaže:
Avatari? Sve neki zmajevi koji bljuju vatru, nocni vampiri, nabildovani Svarcenegeri...
Da se razumemo i ja imam avatar na drugom forumu i nemam nista protiv njih ako oslikavaju uzera a ne adolescentsku mastu. Avatar je u vecini slucajeva frustracija ili ono sto nikada necemo biti.
Sta fali zmaju koji bljuje vatru? Meni je to 100x bolje nego avatar na kome vidimo clana foruma u fenserskoj majci i crnim naocarima. A i ne znam zasto bi zmaj bio frustracija? Zasto ti uopste imas toliku odbojnost prema tome sto neko zeli da stavi vampira recimo? Kad igras RPG igru (u stvari ne znam igras li se uopste) onda je ok biti vampir, zmaj, vilenjak itd. a kad hoces da stavis doticnog kao avatara onda je to frustracija? Pa onda po tebi je i igranje igara izazvano frustracijom ili adolescentskom mastom?

Poz. i ja razmisljam glasno
Reloader je offline