tema: WOW kutak
Prikaz jedne poruke
Stara 19.12.2010, 15:13   #10544
Scorpio76
Novi član
 
Član od: 28.6.2010.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 28
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 8 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Kum22 kaže: Pregled poruke
Niste me baš najbolje shvatili, tj., nisam se baš najbolje izrazio. Igram Wow duže vrijeme i imam TBC i WotLK aktivirane i instalirane odprije, ali sam sve uninstalirao i krenuo ispočetka radi errora kojeg nisam mogao da riješim kod upgrade-a na 4.0.3a. Kod ponovne instalacije prva 3 dijela, opet se pojavio isti error kad treba da upgraduje na 4.0.3a, tako da sam riješio da instaliram samo Vanillu, a da sve ostalo skinem downloaderom. Errora više nema, pa me zanimalo jel može da downloader skine sve ekspanzije.
Upravo tako. Ako samo instaliraš vanillu i pokreneš launcher on će krenuti da skida sve kao patch i skinuti expanzije.
To se meni desilo.
Instalirao sam vanillu i hteo odmah da vidim da li se startuje. On je krenuo da skida sve patcheve (tada još nije izišao 4.0.1 patch). Kada je sve završio, mogao sam startovati igru. Ali sam odlučio da stavim TBC dvd u računar i pojavio se autorun sa opcijom "PLAY" (nije bilo install) što znači da je launcher-downloader skinuo isti (ili to ili je vanilla wow na 2 dvd-a već sa tbc-om (malo verovatno)). Uvodni login screen je bio od Lich Kinga iako njega nisam uopšte imao.
Igrao sam igru i u međuvremenu se pojavio 4.0.1, 4.0.3 patch... i login screen se promenio u cataclysm (iako sam imao samo wow+tbc)
Kada sam na accountu odabrao WotLK 10day trial ušao sam u igru bez ikakvog downloada i mogao odabrati DK-a.
Pre neki dan uzmem WotLK ukucam code na accountu i uđem u igru bez ikakvog downloada od strane lauchera.
Kada sam stavio WotLK dvd u računar pojavio se autorun sa "INSTALL" opcijom ali se to nisam usudio da uradim jer sam video da dole piše v3.x.xnešto..
Bojao sam se da ne napravi probleme sa već updateovanim WoW-om.

Iz svega što sam gore nakucao (ako ima neko da ga nije mrzelo da pročita ) čini mi se da je downloader SVE skinuo nakon instalacije vanille sa updateima.
Scorpio76 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke