Prikaz jedne poruke
Stara 3.3.2011, 14:36   #236
Morca
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2007.
Lokacija: Copper-city
Poruke: 2.232
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 618 puta na 438 poruka
Određen forumom Re: Diablo (1 i 2)

Citat:
Great_Sun_Jester kaže: Pregled poruke
Prvo sto mi je palo napamet su Limundo i Kupindo i tu imas dvojku (bez LoDa doduse koliko vidim). Za keca ne znam...ali u svim vecim gaming prodavnicama skoro uvek mozes da nadjes blizardove hitove, pa tako ako te ne mrzi ti malo procunjaj (npr. u prolazu kod Terazija ili u Uscu) ako si iz BGa that is.
Nisam, ali videh po prodavnicama, po pomenutoj ceni...ne verujem da bi u nekoj prodavnici bilo jeftinije, ako se snabdevaju od tih par istih uvoznika i distributera...jedino ako hoce da se otarase igre koja se ne kupuje...
Svejedno, hvala ti za info. Nisam se setio Limunda...
Mada...sva je prilika da je taj ko tamo prodaje vec iskoristio svoj Key na BattleNet-u, tako da mi je ipak najbo5e da pazarim fresh copy...

EDIT: sad proverih linkove...onaj sa Limunda je na nemackom, lol...a onaj drugi nema CD key. Tnx, anyways!


Citat:
Imaš u prodavnici koja počinje slovom G, a završava se slovom S Diablo 2 i LoD svaki za po 999 dinara
Yah, imam ih i u P**omu po toj ceni, blizu mene...heh. Zanima me ima li jeftinije...(cheap bastard, lol)
Ako ne, sta sad...kupicu. Boze moj...Pa, kad se skrasim na BattleNet-u, mogli bi da pustosimo malo realmove...

Poslednja ispravka: Morca (3.3.2011 u 14:48)
Morca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke