tema: Watch Dogs
Prikaz jedne poruke
Stara 7.6.2012, 12:59   #56
r0nIn
Banned
 
Član od: 17.1.2007.
Poruke: 2.388
Zahvalnice: 1.520
Zahvaljeno 1.007 puta na 520 poruka
Određen forumom Re: Watch Dogs

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Ma kakav bre GTA vas spopao aman zaman???? Gde ovde vi vidite GTA slicnost?Kola/grad odmah GTA konkurent. Niko ne pokusava da zameni GTA, ovo meni vise lici na AC serijal u moderno vreme...
Mene ovo podsjeca na kombinaciju Deus Ex-a i GTA. Jedina slicnost sa AC je pomalo interfejs i nista drugo. Nisam vidio da se glavni lik pentra po zgradama. Ovo je kao neki sajber pank u slicnom izvodjenju kao i GTA, sand box, interakcija sa okolikom u smislu da mozes svaki automobil da koristis, itd. Meni se ta kombinacija mnogo dopada.

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
GTA uopste nije zapoceo zanr, samo ga je popularizovao i usavrsio.
Za GTA mozemo reci da je zanr za sebe, ako gledas od prvog dijela i sta je ta igra sve donije u svijetu komp. igara, a ne od treceg kada su presli u 3D. Do tada nije postojala ni jedna slicna igra u kojoj si mogao da krades automobile, izivljavas se po gradu i imas slobodu da radis sta god hoces. Ja ne bih mogao GTA nikako da svrstam samo u pucacinu iz treceg lica.

Nije mi jasno zasto mrzis toliko GTA?! Vidim dosta ljudi ovdje pljuje po GTA serijalu, a vecina nije nikad igrala prvi dio ili drugi, i nemate pojma kakav je fenomen GTA bio u svoje vrijeme! Ubijedjen sam u to, a kao glavni razlog te mrznje je to sto igru igraju mladja populacija!
r0nIn je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku r0nIn na korisnoj poruci:
filpan (7.6.2012)