tema: Watch Dogs
Prikaz jedne poruke
Stara 7.6.2012, 13:20   #57
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.360
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Watch Dogs

Ne mrzim ja GTA serijal koliko mrzim stalno uporedjivanje sa njim. Igra nije losa, zabavna je i iznad prosecna ali licno mislim da nema niceg toliko posebnog u u igri (pogotovu u cetvrtom delu) da je dizu u nebesa i uporedjuju sa silazenjem Isusa na zemlju. Igrao sam svaki GTA od prvog dela, proveo neprospavane noci uz trojku, znam kakav je to bum bio ali opet nisam bas toliko odusevljen da igru smatram tolikom revolucijom (svaki deo od trojke je u sustini isti a svaki novi deo se smatra nekim GAME CHANGE-rima, ja nesto ne vidim mnogo napretka i promena). Kec i trojka su donele mnogo toga igrackom svetu i idustriji u celini ali sve od trojke je po meni cist prosek. Prica uvek ista, uvek isti scenario, pominje se stalno revolucija u Open World svetu. Igra jeste open world, ali da se smatra za standard to meni nikako nije jasno. Mnogi RPG-ovi su veci open world od GTA pa se ne smatraju standardom. Po meni izbor izmedju 3 zadate misije i nije neka preterana sloboda (ali je svakako dobrodosla). Priznajem neverovatno je zabavno voziti kroz grad i gledati reakcije ljudi itd. ali mislim da se preteruje u tolikim hvalospevima jer sem tok segmenta nema niceg izvanrednog (moje licno misljenje). Kad bi mene bilo briga sta klinci igraju danas ja ne bih igrao ni jednu igru koja je izasla u poslednjih par godina.
E sad ova igra ima slicnosti sa GTA serijalom ali cisto sumnjam da developeri planiraju megdan sa GTA peticom. Ja licno sam prvo pomislio na Hitman, AC i Deus Ex a GTA tek kod voznje kroz grad (a i pitanje je koliko ce biti moguce voziti se gradom kao u GTA). A ljudi odmah pricaju kako je GTA jedan jedini kako ne moze da se zameni, a igra uopste ne odaje utisak da zeli da bude novi GTA i da zeli da ga skine sa trona. GTA je GTA zar mora svaka igra da lici na nju i da se sa njom uporedjuje cak iako ima nekih slicnosti.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
Kidja (7.6.2012)