Prikaz jedne poruke
Stara 6.3.2014, 15:02   #19186
VITKO
Starosedelac
 
Član od: 16.11.2008.
Lokacija: LOZNICA
Poruke: 1.806
Zahvalnice: 113
Zahvaljeno 301 puta na 247 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

PA moze...
Sta mene briga za pobede. Na te pobede ne utices samo ti, posebno ne sa mediumom vec ostatak ekipe.....
Eto ekipe su tu bile lose i gubile pa je samim tim ovaj rezultat sa tim tenkom jos bolji...
Kakav bi tek rezultat bio da su moje ekipe pobedjivale.....???

Vazan je i subjektivan osecaj samog tenka a ne samo puka statistika. Tenk je beskrajno zabavan za igru i izlazi iz koncepta jednog te istog obrasca igranja sa teskim tenkom ili sa mediumom.
Totalno je osvezenje u igri i nudi pregrst zabave. Naravno to je tako kod mene.
A eto sad pazi paradoks, sledeci T54E1 mi je isto bio ok tenk donekle... al T57 mi nikako ne odgovara. Viskok ko soliter, trom i busan...... Neije mi lezao pa je prodat.

Sinoc za CW mi trazili da uzmem taj tenk psto mi is7 i t62 bili zakljucani a ja im kazem " prodao jer nisam znao da igram sa njim" !!!

Evo sad primera drugog..... ARL 44 koji procenat pobede i koji odnos DMG-a a za sat ide na prodaju (jurim 50/100) jer mi se tenk ne svidja ni malo a imam daleko bolju statistiku sa njim nego sa KV IS i nemackim tekim tenkom......
Jednostavno mi se tenk ne svidja i kraj... uzas mi je za igru a taj dmg i pobede sto je pravio nije za mene bitno !!!
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	Clipboard01.jpg
Viđeno:	23 puta
Veličina:	86,5 KB
ID:	48502  
VITKO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke