Prikaz jedne poruke
Stara 6.3.2014, 19:29   #19191
MaxMadneSS
Član
 
Član od: 2.6.2009.
Lokacija: Valjevo
Poruke: 263
Zahvalnice: 39
Zahvaljeno 42 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
mentolbrebombona kaže: Pregled poruke
Jel igrao neko GW Tiger P arty tier8? Zanima me da li je i koliko bolja druga cev? Da li ima veci splash dmg i da li je mozda preciznija? Vidim i ja sta pise tamo, nego me zanima iz ugla nekog ko je igrao ovaj tenk.
Ako neko jos ima nesto da kaze o ovoj arty neka izvoli.
Nisam igrao taj arty jer sam ga preskocio kad su ubacili tier 10 arty. Sad igram GWTiger koji je apsolutno isti kao P verzija, bar kad je top u pitanju.

Sto se topa tice bolji je drugi top od 210mm jer ima jaci splash i dmg. Ali nije to toliko bitno jer taj top takodje puca AP metkove sa 303 penetracije i 1550 dmg. E ovo te zanima jer top uopste nije toliko neprecizan. Skoro svaki tenk tier 10 mozes da probijes na bilo koji deo armora zbog kalibra od 210 mm i 303 penetracije koja negira slope armor jer metak pada pod takvim uglom.

Najbolje ti je da u prvom delu partije pucas samo AP i pritom biras mete koje su pune HP-a da bi napravio sto vise dmg-a. U drugom delu partije, kad tenkovi uglavnom imaju pola HP-a ili manje, pucas HE i biras mete koje sigurno mozes ubiti.
Ja tako igram i cesto napravim 3-5k dmg, mada ako mi nije dan (omasim dosta metkova) desava se i da zavrsim partiju sa 0-500 dmg. Bitno je da je na kraju dana srednji dmg odlican.

Edit:
Videces kolko je to mocan top i koji faktor demoralisanja protivnika poseduje kad pucas AP. Vecinu tenkova koje probijes sa AP ili su mrtvi iz jednog pogotka ili im je ostalo 5-10% HP-a.
MaxMadneSS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku MaxMadneSS na korisnoj poruci:
mentolbrebombona (6.3.2014)