Prikaz jedne poruke
Stara 8.1.2010, 16:04   #4
Patton
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Patton
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Silent Hill
Poruke: 4.647
Zahvalnice: 157
Zahvaljeno 904 puta na 493 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Patton Slanje poruke preko MSN-a korisniku Patton Slanje poruke preko Yahooa korisniku Patton
Određen forumom Re: [Playthrough #3] Beneath a Steel Sky - "Do you know a guy called Overmann?"

Sta reci (a ne zaplakati)

Sve pohvale nasem novom GM-u koji ce nas provesti kroz ovaj fenomenalan naslov. Iako mi igra dugo lezi na bekap diskovima, iako sam imao prilike da je vidim i na Amigi i na PCu, nikad nisam imao vremena da je igram (ista prica kao i za Bad Mojo). Stoga, sam morao temeljno da procitam uvodne tekstove GM-a koji su me odusevili, zaintrigirali, oborili sa nogu, podsetili na nezaboravne trenutke uz Neuromancer. Takodje sam pregledao Top50 listu filmova i odmah narucio naslov pod rednim brojem 1 - Metropolis (da nisam ga do sada gledao). Svaka cast getawayblues, pored onakvog uvoda, ne znam koji se avanturista ne bi nalozio da proba ovu igru.

Sto se mene tice, skinuo sam sve i instalirao, odgledao intro i tu stao. Imam mnogo posla, ne znam da li cu uopste moci da se igram sa vama, ali zasigurno cu pratiti jos jedan ultra kvalitetan playthrough.
Patton je offline   Odgovor sa citatom ove poruke