Prikaz jedne poruke
Stara 26.7.2010, 23:24   #63
animusu
Veteran
 
Član od: 14.7.2010.
Poruke: 647
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 100 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: Forsaken World online!

Citat:
C64freak kaže: Pregled poruke
E sad malo on topik
Iskreno sta mislish ti o ovome *FW*? Posle ovoliko vremena <bez ikakvih zvanicnih informacija> msm toliko o ozbiljnosti lol...meni jako jako mirishe na totalni fejl,nesumljam da ce biti ok kao igrica,al kad pogledash sta sve dolazi i kakve su inovacije ubachene u mmorpg dok PWE cupka u mestu i neradi ama bash nista po tom pitanju
Slažem se Molly

Mislim da će od "Forsaken World"-a postati kasnije "Fail World", ako (i samo ako) ostane isti tim komercijalista koji vodi PW (sad ga možemo zvati i Phail World mislim da urade emergency maintenance samo da bi ubacili paketiće ). To što naš kuma Beton ima "želju" da igra ne bude ista kao u kini, neće sprečiti kineze da samo puste "inglish label" i prodaju nam ga kao "drugu igru" (odnosi se na lokalizaciju kume, ne plaši se ).

U svakom slučaju, bajkovit jeste, i biće sigurno 3ći WoW (gde je drugi bio Allods, iako ga sad svi mrze mada i Runes of Magic je tu negde po grafici ). Mada, baš je gay ono sa rasama i klasama što ograničili 2 rase na samo jednu klasu, a ostalo kao "meh, ajd da im damo..."

Drugo, ne znam dal je kuma Beton ubacivao E3 filmiće, ali ovaj nešto više objašnjava astro sistem, kako "moliš se zvezdama, i server se apgrejduje u nešto novo "

Mada bleh, daleko je igra od nas, i možemo se samo nadati za CBT invitaciju, ali na kraju "this is just another PWE game "
animusu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke