Prikaz jedne poruke
Stara 27.7.2010, 0:16   #64
N.K.P.D.
Veteran
 
Član od: 11.2.2008.
Lokacija: Raccoon City
Poruke: 596
Zahvalnice: 71
Zahvaljeno 69 puta na 53 poruka
Određen forumom Re: Forsaken World online!

Citat:
animusu kaže: Pregled poruke
Slažem se Molly

Mislim da će od "Forsaken World"-a postati kasnije "Fail World", ako (i samo ako) ostane isti tim komercijalista koji vodi PW (sad ga možemo zvati i Phail World mislim da urade emergency maintenance samo da bi ubacili paketiće ). To što naš kuma Beton ima "želju" da igra ne bude ista kao u kini, neće sprečiti kineze da samo puste "inglish label" i prodaju nam ga kao "drugu igru" (odnosi se na lokalizaciju kume, ne plaši se ).

U svakom slučaju, bajkovit jeste, i biće sigurno 3ći WoW (gde je drugi bio Allods, iako ga sad svi mrze mada i Runes of Magic je tu negde po grafici ). Mada, baš je gay ono sa rasama i klasama što ograničili 2 rase na samo jednu klasu, a ostalo kao "meh, ajd da im damo..."

Drugo, ne znam dal je kuma Beton ubacivao E3 filmiće, ali ovaj nešto više objašnjava astro sistem, kako "moliš se zvezdama, i server se apgrejduje u nešto novo "

Mada bleh, daleko je igra od nas, i možemo se samo nadati za CBT invitaciju, ali na kraju "this is just another PWE game "
Razume vas chika Beton odlichno...bili smo hypeovani i nasamareni toliko puta..sve vase sumnje opravdano se javljaju jer je PWE u pitanju. Ni ne ochekujem da ce proci vise od par meseci pre nego mile nam anni paketice ubace. Ali gle..vi jos uvek igrate PWI iako igra sadrzi sve to sto ste naveli i sto mrzite. Sto? Nema sta drugo? Nah...razlog je sto je igrivo jos uvek. U poredjenju sa AO PWI je zlatan sto se CS i dr. stvari tiche. FW ce biti jos i drugachiji u pozitivnom smislu jer im je prva igra koju prave tako da sto vise odgovara zapadnjachkom mentalitetu i nachinu igranja, a ne samo da engleski nalepe na azijsku tipichnu igru. A ako je tako znachi no grind samo questing, no boting (ima 2 vrste ingame novca), sto vise grupnog igranja (50+ igracha instance?) itd. I da u vezi astro sistema...server se takodje leveluje. <.< Ne znam sta to znachi ali je nesto sto nisam nigde video. Pretpostavljam da su nagrade bolje sto je veci nivo servera. Samo se nadam da ce sve sto nam najavljuju moci tehnichki da isprate.
N.K.P.D. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke