Prikaz jedne poruke
Stara 27.7.2010, 16:42   #67
animusu
Veteran
 
Član od: 14.7.2010.
Poruke: 647
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 100 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: Forsaken World online!

Da vas sad ne citiram i pravim zbrku, da počnem bolje sa blanko

Kuma Betone, nisi me razumeo kad sam pisao o lokalizaciji. Kinezi prave "kinesku" igru, gde mi dobijamo samo nalepljen "ingliš" label, a sada šta je sadržaj igre to je tek diskutabilno, pošto hoće da "zadovolje oba sveta". Mada kako onaj čika sa E3 kaže (a znaj samo da je on odgovorni urednik Jade Dynasty-a ) "grinda nema, jer je quest tu za level up". Pa ne mogu baš da mu verujem na reč iskren da budem. WoW je bio quest driven u startu, ali opet 95% questova je "ubi ono... naberi ono..." što je opet.... genocid nad virtualnim živuljkama Tako da, u poslednje vreme, postajem nogo osetljiv na odabir reči tih "P(omoćnih)R(adnika)"-ovaca.

Mada druga stvar koju je naveo čika PR jeste broj instanca i njihova primena tamo; kaže ima solo, explore, raid, pa čak i Rebirth-like Last Man Standing, što bi ukratko rekli "za svakog po nešto". Server upgrade može biti kao level cap increase, ali, pošto je potvrđeno da kada se "moliš", dobijaš poklone sa nema, lično mislim da će omogućiti nekakav gear upgrade (nove puškice, jači magic itemi, bolji armor, nov content , etc)

Ali opet, pitanje je kada će Anniversary packa se pojavi pošto su nas zaplašili za sva vremena sa tim, za nas i dalje važi "ko se na mleko opeče, i u jogurt duva "

No kuma Betone, jedno off topic pitanje, ali, jesi li probavao ti Ultima Online?
animusu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke