Prikaz jedne poruke
Stara 28.7.2010, 2:35   #73
animusu
Veteran
 
Član od: 14.7.2010.
Poruke: 647
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 100 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: Forsaken World online!

Citat:
N.K.P.D. kaže: Pregled poruke
Lol sve si smislio... Da kameni (chitaj beton ) ide sigurno u OB...a ako nekim chudom upadnem u CB potrudicu se da probam i ostale klase. Jesam citao sam blog jednog lika koji je sve prevodio sa kineskog (cinderboy), ali sve je onako jos poluprevedeno. A za subclass cu neku alhemiju, cooking ili tak' nesto. Uh bard..imam utisak da ce malo ko igrati tu klasu. Evo iz prve ruke citat pa proceni.
Ma znam, ali nekako mi to deluje "komplikovano" na papiru, dok u praksi možda malo lakše (Bard je snimatelj, i nadam se da u igri nema albanske elektronike ) Ipak je to PW kume, ne smeju oni da prave "komplikovane" stvari (bez uvrede ovog puta ). A i znaš šta mi malo nije "svejedno"; ipak su mogli još pokoj instrument da ubace za Barda, tipa Gusle ili neki drugi gudački istrument, ovako pokidaše se prsti

I da, ovo možda tebi može da posluži (mada kad ovaj zumbira malo, nekako mi Betonci liče na nepriznatu decu Drenejke i Galke no meh, ukusi su različiti ) A evo i ujka Gugl šta kaže šta nam to kinezi kuvaju slatko kiselo
animusu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke