Prikaz jedne poruke
Stara 11.10.2006, 20:17   #10
Marko_L
Mythbuster
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.205
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 370 puta na 147 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko MSN-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko Yahooa korisniku Marko_L Slanje poruke preko Skypea korisniku Marko_L
Određen forumom Re: Zarada na netu

Reći ću samo ovo, "There is no such a thing like free lunch" ili po srpski "Nema leba bez motike". naime, postoji mnogo načina da se zaradi na internetu, ali bez ulaganja, teško. Sve one fore tipa "kliktanje do iznemoglosti", uglavnom rade, ali je to tako sitan novac u pitanju da se jednostavno ne isplati... ne znam nikoga ko je uspeo da zaradi više od 30$ mesečno, i kad se to prenese, plati se provizija banci + porez, ne ostane ti ni 10$. A za to treba da se klikće po nekoliko sati dnevno. Jednostavno neisplativo. Što se tiče onoga što je urke predložio, to je zaista jedan od najboljih načina, ali treba imati veoma popularan, tj. posećen sajt, što je izuzetno teško postići, a gotovo nemoguće bez ulaganja. Što se tiče onih poklona tipa usb fleševa, podloga za miša i slično, zaista mogu da se dobiju, ja dobio 2 USB fleša po 128MB i jednu podlogu za miša... prvi USB je radio nedelju dana, a drugi je izdržao čitav mesec, a nisam stigao ni da ih popunim ljudski... a podloga za miša još uvek služi... doduše ne meni nego mom kućnom ljubimcu, mački, za vršenje velike nužde.
Marko_L je offline   Odgovor sa citatom ove poruke