Prikaz jedne poruke
Stara 23.5.2019, 0:38   #212
m1aden
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.546
Zahvalnice: 175
Zahvaljeno 417 puta na 270 poruka
Određen forumom Re: Sekiro: Shadows Die Twice

Ja sam pre 2 nedelje stigao do poslednjeg bosa i do tog momenta je sekiro od mene imao pa i 9.5 ali ova dvojica su me smorila do besvesti... totalno su mi upropastili celu igru... sta sam sve prosao, koga ubio, kome suze iz ociju vadio i i dalje ja treba 100x da ga udarim da bih mu skinuo jednu tacku i to koliko puta... venem! Uzmem pa probam par puta u toku dana,
vise da isprobam taktike, ali sad vec na silu skroz. Prva varijanta, kad se skoncentrisem, nije problem.... uz mikiri pa udri... ali kad pomislim sta me ceka i kako nemam neko konkretno resenje, ne mogu ni da se skoncentrisem. Igra je inace predobra! Vidi se odakle je ponikla i gde su joj koreni, ali potpuno drugacije iskustvo. Prica i ovde skrta ali je ima od pocetka do kraja i sve je manje vise jasno. Arkadni deo, da tako jazem, u odnosu na ds predobar! Nacin na koji su otisli u visinu i dubinu Nisam uopste sumnjao da ce da bude dobra i da ce mi leci ali da ce me ovoliko zalepiti za ekran poslednjih mesec dana... frustriraju me ova dvojica a mislio sam da posle fajta na mostu ispred odredjene fontane ne moze teze, ali precicu i njih valjda jednom... alal vera za from software!!

Uzeo sam sad i ichimonji double jer vidim da ga ovde spominju kao dobrog za faze posle prve ali ja sa njim ne skidam skoro nista! Nekako mi najvise lezi floating passage od ovih "besplatnih"...

Poslednja ispravka: m1aden (23.5.2019 u 0:46) Razlog: Kakav crni ichimonji
m1aden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke